Mbrace Menopause

Suplement diety
Skład: 1 kaps. zawiera 200 mg wyciągu z koniczyny czerwonej (w tym 40 mg izoflawonów), 120 mg wyciągu z szałwii (600 mg w przeliczeniu na ziele), 1,4 mg witaminy B6, 400 µg kwasu foliowego, 50 µg chromu.

Mbrace Menopause to suplement diety przeznaczony dla kobiet w okresie menopauzy, które skarżą się na uderzenia gorąca oraz nocne poty. Zawiera wyciąg z czerwonej koniczyny oraz szałwii. Zarówno koniczyna czerwona jak i szałwia zawiera naturalne izoflawonoidy, nazywane również fitoestrogenami. Fitoestrogeny to związki, których struktura chemiczna jest podobna do estrogenu i które wiążą się z receptorami estrogenowymi. Preparat nie zawiera soi i produktów pochodnych. Stosowanie u innych osób nie jest zalecane.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplementy diety nie są przeznaczone do stosowania jako substytut zróżnicowanej diety. Stosowanie zrównoważonej diety i prowadzenie zdrowego trybu życia jest ważne dla zdrowia. Dieta bogata w izoflawony (zawierająca rośliny strączkowe, w tym soje) nie wymaga suplementacji tym produktem. U kobiet z choroba nowotworowa stosować tylko po konsultacji z lekarzem.

Sposób użycia: Doustnie: 1 kaps. dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Producent: Orifarm Healthcare A/S.