Mbrace Focus Balance

Suplement diety
Skład: 1 tabl. zawiera 80 mg wyciągu z miłorzębu japońskiego, 75 mg magnezu, 37,5 mg wyciągu z głogu, 1,4 mg witaminy B6, 1,1 mg tiaminy, 2,5 µg witaminy B12, 16 mg niacyny.

Mbrace Focus & Balance to suplement diety zawierający wyciągi z miłorzębu japońskiego (ginkgo biloba) i głogu, witaminy z grupy B oraz magnez. Miłorząb japoński (ginkgo biloba) pomaga w utrzymaniu dobrego samopoczucia psychicznego oraz zmieniających się z wiekiem zdolności poznawczych. Magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Witaminy z grupy B wspierają prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego.

W przypadku przyjmowania leków przeciwzakrzepowych lub przeciwpłytkowych, przed zastosowaniem tego produktu należy zasięgnąć porady lekarza. Nie zaleca się stosowania tego produktu w okresie ciąży i karmienia piersią. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplementy diety nie powinny zastępować zróżnicowanej diety. Stosowanie zrównoważonej diety i prowadzenie zdrowego trybu życia jest ważne dla zdrowia.

Sposób użycia: Doustnie: 1 tabl. dziennie. 

Producent: Orifarm Healthcare A/S.