Mbrace Good Night

Na dobry sen

Suplement diety.
Skład:1 tabl. zawiera 1 mg melatoniny, 80 mg wyciągu z melisy lekarskiej, 57 mg magnezu.

Mbrace Good Night to suplement diety zawierający melatoninę oraz wyciąg z melisy lekarskiej. Melatonina to naturalny hormon, który reguluje nasz rytm dobowy i sen. Suplementacja melatoniną przyczynia się skrócenia czasu potrzebnego do zaśnięcia. Korzystne działanie uzyskuje się poprzez spożycie 1 mg melatoniny przed snem. Melisa przyczynia się do dobrego i spokojnego wypoczynku. 

Preparat ma postać tabletki dwuwarstwowej – pierwsza warstwa rozpuszcza się i uwalnia melatoninę natychmiast po spożyciu; druga warstwa rozpuszcza się w trakcie snu i uwalnia melisę lekarską, która wspomaga dobry sen.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplementy diety nie są przeznaczone do stosowania jako substytut zróżnicowanej diety. Stosowanie zrównoważonej diety i prowadzenie zdrowego trybu życia jest ważne dla zdrowia. Produkt nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i karmiące piersią.

Sposób użycia: Doustnie: 1 tabl. dziennie, krótko przed snem. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Producent: Orifarm Healthcare A/S.